Tela Transfer 

TELA TRANSFER MODELLERİ VE FİYATLARI

Tela Transfer Modelleri Hobi Çalışmalarında en çok kullanılan ve harika çalışmalar kolaylıkla çıkarabileceğimiz dekupaj kağıdı modelidir. Uygulaması çok kolay olan Tela Transfer işlemlerinde 500 Çeşit model yapyenile.com adresinde Tela Transfer Modelleri kategorisinde bulabilirsiniz.

Tela Transfer Nedir ?

Tela Transfer; Hobi Çalışmalarında uygulanacak zemine çeşitli desen ve modellerde üzerindeki yapışkan kağıdı kaldırmak suretiyle yüzeye yapışan dekupaj kağıdı modelleridir. Önerilen Kullanım şekli Açık renkli zeminlere uygulanmasıdır. Bunun sebebi Tela Transfer desenlerini ve efektiflerini daha net ortaya koyabiliyor olmasıdır. Kullanım sonrası Özel Cadence Yapıştırıcı ile koruma altına alıp üzerine vernik uygulamamız halinde çok daha verimli ve desenleri daha parlak şekilde ortaya çıkarıcaktır. Vernik ve Tutkal çalışmasından önce Tela Transfer işlemi uygulaması ardından üzerine Stencil Şablonları ile extra uygulama yapabiliriz efendim.

TELA TRANSFER NASIL UYGULANIR ?

Tela Transfer Uygulamasını aşağıdaki videoda sizlere en net şekilde göstererek sizlerin Tela Transfer ile alakalı aklındaki tüm sor işaretlerini ortadan kaldıracağımıza inanıyoruz. Videoyu sonuna kadar izleyiniz. En uygun Fiyatlı Tela Transfer Modellerine www.yapyenile.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

TELA TRANSFER UYGULAMA VİDEOSU

Bu kategoride hiçbir ürün bulunmaktadır, daha sonra tekrar deneyiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü