Çatlatma 

HOBİ ÇALIŞMALARINDA ÇATLATMA MALZEMESİ MODELLERİ VE FİYATLARI

Hobi Çalışmalarında en sık kullanılan Çatlatma desenleri kolay kullanıma sahiptir. Cadence Çatlatma Malzemelerine yapyenile.com adresinden ulaşabilirsiniz. Cadence Çatlatma ürünleri arasında en sık tercih edilen modeli Cadence Crackle Glaze Modelidir. En Uygun Fiyat ile Crackle Glaze Modeline ulaşabilirsiniz. Yap Yenile olarak sizlere kaliteli Çatlatma işlemleri nasıl yapılır adlı videomuzu aşağıda paylaşıyor olacağız. 

ÇATLATMA NEDİR ?

Çatlatma işlemi Hobi Çalışmalarında zeminde yer alan düzlük veya pütürlü alanın Çatlatma deseni halinde döndürülmesidir. Çatlatma işleminin uygulaması çok kolay olduğu gibi Yap Yenile Çalışmalarımızda görebilirsiniz. Çatlatma işlemi 2 aşamalı olarak gerçekleşmektedir. İlk Başta Çatlatma Malzeme uygulanmaktadır. Çatlatma malzeme şefaftır ve parlak bir görüntüsü vardır. Kullanılacak alanın her yerine sürdüğünüzden emin olun. Parlak olmasından dolayı fırçayı sürüp sürmediğinizin kontrolünü göz ile yapabilirsiniz. Sonrasında Su Bazlı Boya uygulaması gerekmektedir. Ne kadar kalın boya uygulaması yaparsanız çatlaklar daha fazla belirgin olacaktır. 

HOBİ ÇALIŞMALARINDA ÇATLATMA UYGULAMASI NASIL YAPILIR ?

Hobi Çalışmalarında Çatlatma işlemi ile alakalı uygulamalı videomuzu aşağıda paylaşıyoruz. Bu şekilde aklınıza takılan tüm soru işaretlerini kaldırıyoruz.

Çatlatma Malzemelerine yapyenile.com adresinden en uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

sayfa başına
Bu kategoride toplam 25 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 25 ürün bulunmaktadır

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü