Vernik 

VERNİK NEDİR ?

Vernik; Eşyaların boyalarının üzerindeki darbelere karşı koruyan ve parlaklık katan şefaf bir yapıya sahip maddedir. Mobilyaların ve Hobi Malzemelerinin en çok tercih edilen malzemeleri arasında yer almaktadır. Vernik Kullanımında çok fazla kalın tabaka uygulamasından ziyade, tam kıvamında uygulanması gerekmektedir. Tüm Vernik Modellerine www.yapyenile.com Vernik Modelleri Kategorisinden kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

VERNİK MODELLERİ VE FİYATLARI BURADA !

Verniklerin kullanım alanlarına göre Su Bazlı vernikler, Kalın Sir Vernik, Ahşap Koruyuculu Vernik, Yat Vernik Modelleri, Ulimate Glaze Su Bazlı Parlak Vernik Modelleri, Politex Lüx Vernik Modelleri vb. Vernik Çeşitleri yer almaktadır. Vernikler Kullanılan alanlara göre Sağlıklı yani zararlı madde içermeyen modellerin tercih edilmesinde fayda yer almaktadır. Bebek Mobilyasında kullanılan Vernik Modelleri Standart vernik modellerinin içeriklerinde farklıdır. 

Vernik Kullanımı; Uygulanan cisimde daha parlak görünüme sahip olmaktadır. Aynı şekilde kullanıma bağlı renk ve üzerine yapılan şekillerde daha ön plana çıkmasını sağlamaktadır. 

Vernik Modelleri ve Tüm Vernik Çeşitlerine Yap Yenile'den ulaşabilirsiniz. Vernik Modellerini www.yapyenile.com adresinden Online Sipariş verebilirsiniz. Yap Yenile'den vermiş olduğunuz siparişlerin büyük çoğunluğu aynı gün kargoya teslimatı sağlanmaktadır. Vernik Modellerinde Hatalı kullanım olması halinde hemen Su ve Fırça ile müdahale edebilirsiniz. Kolaylıkla hatalı yapılan vernik çıkacaktır. 

 

Tüm Vernik Modelleri ve Fiyatlarına Aşağıdaki linkten Ulaşabilirsiniz.

Vernik Modelleri

Vernik Çeşitleri

Ahşap Vernik Modelleri

Cam Vernik Modelleri

Yat Vernik Modelleri

Hobi Vernik Modelleri

Hobi Malzemelerinde Vernikler

HOBİ İÇİN VERNİK MODELLERİ VE VERNİK ÇEŞİTLERİ BURADA !

sayfa başına
Bu kategoride toplam 54 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 54 ürün bulunmaktadır

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

QR kodu

Menü