Cadence Hibrit Simli Boya Hybrid Glitter Multisurface Tüm Yüzeyler için 120 ml

En geç 03 Ağustos Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • SÜRAT KARGO : 30,00 TL

Yeni ürün

  • UYGULAMA ALANLARI: Cadence simli boyalar, ahşap, kanvas, taş, kumaş, cam, polyester, metal, çömlek, kağıt, seramik, mutfak, mobilya, fayans gibi her türlü zeminde kullanıma uygundur.
  • BOYUT: 120 ml Cadence simli boya, uygulanan zemine bağlı olarak, 2 kat uygulamayla 1.5 metrekare boyama imkanı sunacaktır.
  • YAŞAM ALANINIZI ÖZELLEŞTİRİN: Mutfak, banyo, dolap boyamaya uygun yeni Cadence simli boya koleksiyonumuzla, yaşam alanınıza sizi katın. İleri düzey el becerisine ihtiyaç duymadan, evinizi Cadence simli boyalar ile yenileyebilirsiniz. Ev hediyesi ne alınır diye düşünmeyin, dükkanımızdan boyamaya uygun dekoratif ürünleri Cadence simli boyalar ile renklendirin.
  • BİRBİRİYLE KARIŞABİLEN GENİŞ RENK PALETİ: Profesyonel sanatçılar tarafından belirlenmiş renk paletiyle Cadence simli boya koleksiyonumuz, tamamı kullanıma hazır boyalardan oluşur. Hayatınıza ışıltı katacak 19 dokulu renkten oluşan boyaları birbirleriyle karıştırarak, size özel renk tonlarınızı oluşturabilirsiniz. Uygulama alanlarınız boya kuruduğunda, yüksek ışıltı ve simli görünümün yanısıra, üç boyutlu bir duruşa sahip olacaktır.
  • SAĞLIĞA UYGUN EN71 STANDARTLARINA UYGUN YERLİ ÜRETİM SİMLİ BOYA: Ürünlerimizin tamamı yüksek kalite standardları ile Türkiye’de imal edilmekte olup, su bazlıdır. Kokusuzdur. Zehirli madde içermez. Güvenli kapak ürünün kurumasını ve kullanmadığınız anlarda dökülme yapmasını önler. Cadence, Türkiye pazarında CE & EN 71 sertifikasına sahip tek üreticidir.

Daha Fazla Detaylar

 
Daha Fazla Bilgi

20 ETKİLEYİCİ RENK

Resimlerinize, hobi projelerinize ve yap-yenile projelerinize ışıltı katacak 20 simli boyadan oluşan geniş renk paleti.

İster ışıltılı bir obje tasarlıyor olun, ister simli boyayı ara renkte değerlendirerek projenizde bir ilgi odağı yaratın, Cadence simli boyaları bir çok yüzeyde gelişebilecek amacınıza yönelik kullanıma hazırdır. 

SİZE ÖZEL TONLAR YARATIN

Birbiriyle karışabilen 20 ayrı renkte simli boyayı, kendinize özel tonlar yaratmakta kullanabilirsiniz.

HİBRİT BOYA: MULTISURFACE 

Simli boyalar, kendinizi ifade edebileceğiniz her dönüşüm projesinden, taze gerilmiş kanvasınızdaki resminize, her alanda sizinle çalışacaktır. 

YÜKSEK AKIŞKANLIĞI SAĞLAYIN

Simli boyalara 1/3 oranında su eklendiğinde, ideal bir akışkanlığa sahip olacaktır. Böylelikle ister palet bıçağı ile kıvamlı uygulamalar, ister küçük bir fırça ile ince detay çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

UYGULAMA ÖNERİLERİ

Boyanın 2 kat uygulanması ve katlar arası 24 saat beklenmesi önerilir. Yaz aylarında, havanın kuru ve sıcak olduğu bir sırada, 12 saat beklenebilir. İkinci katı takiben, en erken 24 saatten sonra vernik atılması tavsiye edilir. Cadence marka tüm vernikler, Cadence simli boyalarla kullanıma uygundur.

ÖZEL SİMLİ YAPI

Herhangi bir hibrit boya içerisine, normal sim atıldığında, pigment boya simi kapladığı için, Cadence Hybrid Glitter simli boyanın ışıltısını elde etmek mümkün olmayacaktır. Cadence yeni geliştirdiği bu hibrit boya koleksiyonunda, özel bir sim kullanmıştır. Bu simin özelliği boyanın üzerinde tutunmamasıdır ve ne kadar boya içerisinde karıştırılırsa karıştırılsın, boya üzerinde tutmadığı için, simlerin görünür olup, göze cazip bir tonda ışıltı verebilmesidir.

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@yapyenile.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde yapyenile.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve yapyenile.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘yapyenile.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup YapYenile.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

 
Taksit Tablosu

ÖDEME EKRANINDA TAKSİTLERİ GÖREBİLİRSİNİZ..!

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

QR kodu

Menü